Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
System dodawania artykułów.
#1
Witam, skorzystam z rady kolegi i postaram sie zrobić go sam z waszą pomocą.

A więc zacząłem od zrobienia pliku(strony) z którego będą wysyłane zapytania do bazy. Teraz zrobiłem odpowiednie pola w bazie.

Teraz pytanie jak zrobić żeby tworzył sie nowy plik ze stałym kodem i pobierał informacje z odpowiedniego pola w bazie danych ?


Pozdrawiam
Alex
#2
jak to tworzył ? chyba ty go musisz stworzyć Smile
Cytat:Wyrazić to co czuję , zabrakło by tyle słów....
#3
(29-08-2010, 23:03)kancik napisał(a): jak to tworzył ? chyba ty go musisz stworzyć Smile

Czyli nie da rady, żeby on sam sie stworzył ? z jakiegoś polecenia.
#4
no oczywiście że da się stworzyć plik na serwerze Smile ale nie rozumie toku twego myślenia

a jesli chodzi Ci o to , że chcesz gotowe rozwiązania z poziomu php to się panie przeliczyłeś Smile
Cytat:Wyrazić to co czuję , zabrakło by tyle słów....
#5
Nie oczekuje gotowca lecz podpowiedzi np stronę z informacjami jak to zrobić.
#6
musisz wyjaśnić mi o co chodzi ci z tymi plikami co sie same maja generowac bo nie wiem o co chodzi Smile
No a jesli chodzi o system artykułów to najnormalniejszy w świecie panel dodawania , usuwania wystarczy. Jeśli już stworzyłeś pola w bazie to ok. Teraz trzeba coś do niej dodać. Czyli formularze. Poczytaj na google. Nie wiadomo na jakim poziomie jesteś i co umiesz. Trudno pomóc komuś kto nie opisał dokładnie problemu , to tak jak taksówkarz który chce kogoś zawieść lecz nie wie gdzie :p
Cytat:Wyrazić to co czuję , zabrakło by tyle słów....
#7
Najpierw to niech autor powie o co mu w ogóle chodzi, bo po przeczytaniu tego tematu...dalej nie wiem.
#8
Chce stworzyć panel z którego będę mógł dodawać artykuły(filmy) na strone... Po wypełnieniu wszystkich pól (tytuł, kategoria, opis, link do filmu, miniaturka) kliknąć i za pomocą jednego przycisku stworzył sie plik(strona z filmem) ... żeby film(artykuł) wyświetlił sie w dziale z filmami nowymi jak i w danej kategorii(miniaturka z odnośnikiem do filmu).
#9
do takiego procederu nie trzeba tworzenia pliku !!!! Przecież korzystasz z bazy danych więc po jakiego grzyba pliki ??????? Wystarczy jeden plik do panelu i jeden plik do wyświetlenia i finał Smile jednak widzę , że twoje umiejetnosci nie sa oszałamiające więc najpierw zaczerpnij kursów Smile
Cytat:Wyrazić to co czuję , zabrakło by tyle słów....
#10
A więc wysyłam z panelu admina do bazy informacje o filmie i co mam teraz zrobić, żeby każdy film miał swoją stronę ?


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Formularz dodawania ogłoszenia tex 0 3,758 08-12-2015, 01:57
Ostatni post: tex
  system pod obsługę baz danych dmons 0 1,557 08-10-2012, 22:09
Ostatni post: dmons
  System przywilejów/dostępu karol 1 1,766 28-07-2012, 20:25
Ostatni post: hieroshima
  System logowania - pomocy jani1992 4 3,184 24-09-2011, 16:02
Ostatni post: KowR
  Kalendarz - system rezerwacji PHP + MySQL grzesiek87 5 5,621 22-08-2011, 20:44
Ostatni post: Pedro84

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
Sponsorzy i przyjaciele
SeoHost.pl