Ocena wątku:
- 0 głosów - średnia: 0
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Pytanie do webmasterów
|
Liczba postów: 3
Liczba wątków: 1
Dołączył: 26-09-2011
Reputacja:
0
26-09-2011, 16:04
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-10-2011, 13:06 przez KowR.)
Witam
W mojej firmie , która zajmuję się pisaniem stron www postanowiłem przeprowadzić miekkie szkolenia z zakresu programowania i optymalizacji pracy. Firma zajmie się tym szkoleniem. Problem jest tego typu , że nie wiem , które szkolenie będzie lepsze : szkolenie miekkie czy może z refaktoryzacji kodu?
Chodzi o przyśpieszenie pracy i podniesienie kwalifikacji
Dziękuje za każdą sugestie !
Liczba postów: 3
Liczba wątków: 1
Dołączył: 26-09-2011
Reputacja:
0
Ostatecznie zdecydowałem się na szkolenie z wzorców projektowych. Zastanawiałem sie czy po takim czasie ktoś rozwinął wątek bo może zapisałbym ekipę na jakieś inne jeszcze ale widzę cisza......
Liczba postów: 1,054
Liczba wątków: 0
Dołączył: 28-05-2009
Reputacja:
22
13-10-2011, 13:06
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-10-2011, 13:07 przez KowR.)
Kup im lepiej książki z PACKT lub Amazona w języku angielskim, dużo więcej z nich wyniesiecie. Będą dużo tańsze, a dodatkowo będziecie je mieli fizycznie na miejscu na zasadzie za miesiąc można do nich zajrzeć i przeczytać jeden z działów (a do szkolenia nie wrócicie).
P.S
Edytuje linka do firmy zajmującej się szkoleniami.
P.S 2
Większość szkoleń prowadzone jest dla laików, a jeżeli Wy projektujecie strony internetowe na zasadzie, że macie doświadczenie to pewnie większość pracowników będzie się nudzić. Książki są dużo lepszym rozwiązaniem... Powtarzam się już.
Liczba postów: 3
Liczba wątków: 1
Dołączył: 26-09-2011
Reputacja:
0
Cytat:Większość szkoleń prowadzone jest dla laików, a jeżeli Wy projektujecie strony internetowe na zasadzie, że macie doświadczenie to pewnie większość pracowników będzie się nudzić. Książki są dużo lepszym rozwiązaniem... Powtarzam się już.
hmmm sądzisz , że książki będą lepsze ? Widzisz wiele firm, które profesjonalnie zajmują się (również) tematami programowania organizuje dla swoich pracowników szkolenia stąd moje własnie pyanie czy warto zainteresować sie czymś takim jak proponuje firma Bn...[ciach]
Liczba postów: 1,054
Liczba wątków: 0
Dołączył: 28-05-2009
Reputacja:
22
Raczej nie? Dlaczego? Bo szkolenie jest po prostu dniem wolnym od pracy, a po szkoleniu jest firmowa "integracja" (jeśli wiesz o czym mówię). Tam nikt nie przejmuje się tym co mówi "nauczyciel" (o ile ich tak można nazwać, bo często sami nie wiedzą o co tak dokładnie w tym chodzi, mają wiedzę czysto teoretyczną, której nie potrafią przełożyć i pokazać w praktyce).
Według mnie książki są dużo lepsze - zawsze możesz do nich sięgnąć, przejrzeć, przeczytać czy wykonać podany przykład.
Liczba postów: 2,587
Liczba wątków: 2
Dołączył: 03-04-2010
Reputacja:
58
Mi nie pozostaje nic innego jak tylko zgodzić się z KowR.
Poza tym, mnie się jednak wydaje, że ten temat to próba reklamy.
Dobre samopoczucie w tym tygodniu sponsoruje cytat:
Cytat:Mogę tylko tylko na prawo i lewo ale na środek nie mogę.
|
Podobne wątki… |
Wątek: |
Autor |
Odpowiedzi: |
Wyświetleń: |
Ostatni post |
|
Pytanie w mysl zktórym nie moge sobie poradzić |
Monaco |
1 |
2,864 |
14-08-2013, 19:57
Ostatni post: mateo
|
|
Formularz kontaktowy pytanie z PHP |
Matissen |
10 |
7,342 |
10-01-2012, 20:44
Ostatni post: Matissen
|
|
[PHP] pytanie o include. |
cryptarithm |
4 |
3,536 |
15-11-2011, 03:52
Ostatni post: cryptarithm
|
|
[pytanie z Yii] jak edytować layout z poziomu kontrolera? |
R_Rafalsky |
4 |
4,053 |
26-10-2011, 01:59
Ostatni post: R_Rafalsky
|
|
banalne pytanie... |
Pioter |
2 |
2,971 |
04-05-2011, 20:29
Ostatni post: hieroshima
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
|
|
Sponsorzy i przyjaciele
|
|
|