Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dom pasywny
#1
Jaki dom pasywny będzie dobry? Widziałam wiele ciekawych propozycji godnych uwagi na: http://ecoreadyhouse.pl/dom-pasywny . Może warto by było takie coś wybudować.
Odpowiedz
#2
Odpowiedz
#3
Odpowiedz
#4
Ciężko jest osiągnąć naprawdę pasywny dom, ale jeśli się uda, to można dostać jakieś ulgi od gminy.
Odpowiedz
#5
A w takim domu jakie macie ogrzewanie? Bo ja u siebie mam na węgiel kocioł, zakupiłem od firmy Sobianek węgiel prosto z kopalni także jest wydajny i wiele go nie zużywam, także opłaca się jak ktoś szuka gdzie kupić węgiel.
Odpowiedz
#6
Odpowiedz
#7
Mi też marzy się w przyszłości własny dom z ogródkiem, ale z pewnością będzie potrzebny mi dobry kredyt hipoteczny Warszawa na stronie https://biurokredytowe.warszawa.pl/kredyty/kredyt-mieszkaniowy-hipoteczny/ wstępnie jakies tam informacje czytałem jak to powinno przebiegać jednak z drugiej strony mnóstwo ofert na kredyty hipoteczne jest od banków i nie tylko. Czym kierować się przy wyborze, co jest szczególnie ważne?
Odpowiedz
#8
Odpowiedz
#9
Odpowiedz
#10
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Sponsorzy i przyjaciele
SeoHost.pl