Witamy

Co do hostingu:
1. Umieściłbym porównanie planów (zestawienie wszystkich razem w tabeli)
2. Zarejestrowałbym działalność gospodarczą jako osoba fizyczna. Płacisz 100 zeta w gminie i rejestrujesz działalność. Poxniej za symboliczną opłatą wyrabiasz REGON. Warto gdzieś pracować, nawet w weekend, żeby nie płacić ZUSu (płaci wtedy nasz pracodawca) i żeby mieć wyrobiony NIP (chociaż ten już można wyrobić kiedy sie nie chce, nie pracując też). Dzięki temu będziesz miał i NIP i REGON i będziesz bardziej wiarygodny w tym co robisz. W wielu miejscach można kupować coś na lewo/czarno, z przymróżeniem oka. Inne sprawy można nazwać "praca na zlecenie" i też inaczej się podchodzi pod względem prawnym do takiego zarabiania. Niestety jeśli chodzi o oferowanie hostingu, to sprawa ma się troszkę inaczej. Tu już nie jest praca na zlecenie, ale stały zarobek. Jeśli nie przekroczy 10 000 euro rocznie, to nie musisz go opodatkować VATem. Wtedy nie wystawiasz faktur a wystarczy rachunek, nawet spisany na kolanie

No ale zawsze działasz w zgodzie z prawem, a dzięki temu zdobywasz klientów. Kolejna rzecz jest taka, że środowisko hostingowe jest dosyć szczelne, zbite i nie ma tutaj miejsca na tzw. hostinKi, czy firmy krzak. Takie są od razu "wygryzane" ze środowiska. Zauważ, że jak ktoś się pyta o dobry hosting, który ktoś może mu polecić, to widać polecenia firm typu nazwa.pl, home.pl, iq.pl i parę innych, które mają wyrobioną markę. Jeszcze żadna firma krzak typu :cool-hostink.pl się nie wybiła, bo nie ma szans się wybić. Między innymi przez to, że nie działa w zgodzie z obowiązującym prawem.
3. Inna rzecz, warto umieścić forum firmy, żeby klienci mogli normalnie przedstawić swoje zdanie i wymieniać opinię z innymi. Myślę, że to jest dobre posunięcie marketingowe. Jak klient wchodzi na stronę i widzi, że ma podanego maila, telefon i jeszcze ma forum na którym może zgłaszać swoje problemy, to od razu czuje, że jest traktowany poważnie, a nie typu "wpłać kasę i nie zawracaj gitary".
Pozdrawiam.