Forum Webmastera, HTML, CSS, PHP, MySQL, Hosting, Domeny - Forum dla Webmasterów
Strona z prostą edycją danych z poziomu przeglądarki - Wersja do druku

+- Forum Webmastera, HTML, CSS, PHP, MySQL, Hosting, Domeny - Forum dla Webmasterów (https://www.webmastertalk.pl)
+-- Dział: Technologie internetowe - tworzenie stron WWW (https://www.webmastertalk.pl/forum-technologie-internetowe-tworzenie-stron-www)
+--- Dział: Początkujący webmaster (https://www.webmastertalk.pl/forum-poczatkujacy-webmaster)
+--- Wątek: Strona z prostą edycją danych z poziomu przeglądarki (/thread-strona-z-prosta-edycja-danych-z-poziomu-przegladarki)



Strona z prostą edycją danych z poziomu przeglądarki - uire - 03-03-2011

Witajcie,
potrzebuje pomocy. Mianowicie chodzi o to, że mam powiedzmy gotową stronkę opartą na html'u i css. Ma być tam dużo tekstu i niestety często ma się on zmieniać, tak więc ciężko jest robić to ciągle w html'u.

Chciałbym dodać do niej możliwość edycji z poziomu przeglądarki, logując się do jakiegoś panelu na przykład. Ważne jest też to, aby była możliwość dodawania zdjęć (miniaturek) w określonym miejscu.

Próbowałem szukać czegoś w google, ale nawet nie wiem dokładnie jak sprecyzować pytanie.

Nie chciałbym zmieniać szablonu strony.
Tak więc, czy istnieje jakiś skrypt pozwalający na taką edycję danych?
Czy mam spróbować zaadoptować mój szablon do jakiegoś CMS'a ? (kompletnie nie wiem jak to zrobić). Jeśli tak, to jakiego?

A i jeszcze jedno - system powinien być na tyle prosty, aby z edycją tekstów poradził sobie przeciętny użytkownik.

Liczę na waszą pomoc Wink

Pozdrawiam,
Adam


RE: Strona z prostą edycją danych z poziomu przeglądarki - KowR - 03-03-2011

Wpisz w google: "Darmowe systemy CMS" wyskoczy Ci 100 tys. kart, poczytaj.

Na naszym forum pojawiły się już setki pytań "jaki system CMS?" itd. wystarczy poszukać i poczytać.

Jak stworzyć? Musisz znać PHP i MySQL, nikt go nie napiszę za Ciebie... Jeśli nie znasz, nie chcesz nikomu tego zlecać to użyj darmowego systemu.